Vito Kiralama

Vip Vito Kirala Kimdir?

Vip Vito Kirala, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği’ne bağlı A sınıfı seyahat acentası olan Aig Turizm girişimidir. Turizm alanında sektörde kendine iyi bir yer edinmiş olan firma, turizmin birçok dalında hizmet vermektedir. Hizmetin bir bütün olması gerektiğini düşünen Aig Turizm, bunun bir parçası olarak ulaşım konusuna da el atmış ve Vito kiralama hizmetini başlatmıştır.

Vip Vito Kirala, kurumsal ve bireysel müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan çalışma prensibiyle sektördeki hayatına devam etmektedir. Vip Vito Kirala maddi anlamda makul bütçelerle müşterilerinin ulaşım sorunlarına çözüm olmayı amaçlar.

Araç kiralamanın günümüzde bir lüks olmaktan çok ihtiyaç haline dönüştüğünün bilincinde olan Vito Kirala, yıllardır donanımlı araç filosuyla müşterilerinin tüm ulaşım ihtiyaçlarına yardımcı olmaktadır. Vito Kiralama, özellikle iş dünyasının aktörleri tarafından havaalanı-otel transferlerinde sıkça tercih edilmektedir. Vito kirala lüks araçlarını müşterilerine tahsis ederek İstanbul’da çeşitli fuarlara ve iş merkezlerine en lüks ve konforlu şekilde ulaşmalarına yardımcı olur.  Geniş araçlarda müşteriler dilerlerse misafirlerini de rahatlıkla ağırlayabilirler.

Geniş Kapasiteli Lüks Araçlar

Mercedes Vito araçlarımız 8+1 kişilik grupların seyahati için ekonomik fiyat seçenekleriyle değerlendirilebilir. Koltuklar katlanabilir ve deridendir. Uzun yolculuklar ve yüksek kapasite için uygun olan Isuzu Midibüsler konforlu VİP  yolculuk deneyimi yaşatır.  İsteğe göre 13+1 veya 16+1 kişilik kapasiteyle hizmet sunan Mercedes Sprinter araçlar da diğer tüm araçlarımız gibi deri koltukla kaplı ve televizyon, buzdolabı gibi ekipmanlara sahiptir. Ayrıca çoğu aracın zemini parke ile kaplıdır.

İş toplantıları, düğün nişan gibi etkinlikler, günlük veya haftalık geziler, özel turlar ve daha birçok ulaşım ihtiyacı duyulan durumda Vip Vito Kirala yanınızda. Vito Kirala, kalite standartları gereği araçların tam güvenliğini sağlar ve aracın gerekli tüm bakımlarını aksatmadan gerçekleştirir. Firmanın sahip olduğu araçların tümü son modeldir. Vito kiralama ekibi araçların teknik bakımlarını sağlamakla birlikte aracın trafiğe çıkması için gerekli tüm sigorta ve kasko işlemlerini aracı müşteriye devretmeden önce tekrar kontrolden geçirir. Müşteriler dilerse Vito araçlar yol bilgisine sahip veya İngilizce bilen deneyimli şoförlerle birlikte gönderilebilmektedir.

www.vipvitokirala.com