Vito Kiralama

Araç Kiralamada Önemli Faktör: GÜVEN

Araç kiralama sektöründe güven faktörünü destekleyen konular kuruluşun yapısı, müşterilerle olan ilişkisi ve profesyonelliğidir. Bu şartlar dünyanın her yerinde olduğu gibi İstanbul vito kiralama için de söz konusudur. Bir firma eğer bu konularda kendinden emin adımlarla ileriyorsa, o firma tercih sebebiniz olabilir. Bu güveni, profesyonelliği, müşteri ilişkilerini sağlayan koşullardan da aşağıda bahsedeceğiz …

Firmanın sektörel değişimleri takip etmesi vito kiralama sektörü için önemli koşulların arasında yer alır . Ayrıca araç ve marka çeşit yapısına sahip olmak da önemlidir. Çünkü günümüz otomobil şoförleri kendi zevklerine göre marka tercih etmekte ve bu markaların genelde son model olmasını arzulamaktadır. Son model tercih sebepleri de yeni bir deneyim elde etmek olsa gerek. Bilindiği gibi günümüz teknolojisi hızla ilerlemekte ve bu değişim vito kiralama sektörüne de yansımaktadır. 21.yüzyılda firmanın kendi sektöründeki teknolojik koşullara göre kendini geliştirmesi ve o koşullara vizyonunu yenilemek olmazsa olmaz bir unsurdur.

Her sektörde de olduğu gibi vito kiralama sektöründe de müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Bu sektörde de müşteriler müşteri odaklı firmaları tercih ederek kendilerini güvende hissederler. Firmanın alanında uzman ve deneyimli bir personel kadrosuna sahip olması da hem firma açısından hem de müşteri ilişkileri açısından vito kiralama pazarında firmayı yükseğe taşır.
Vito kiralama gerçekleştirilirken hem müşteriye sorun çıkarmamak adına hem de firmayı korumak adına bir kontrat yapmak önemlidir. Kiralık vitosunu belgelendirmek müşteriye güven veren en önemli unsurdur. Profesyonelliği gösterir.

Kiralık vitoların sigortalı olup olmaması güven faktörünün içinde barındırdığı bir diğer konudur. Vito kiralarken aracın sigortasız olup olmadığını firmaya sorarak teyit etmeniz gereklidir. Ayrıca firmaların her türlü aksiliğe karşı müşteriyi güven altına aldığına dair yazılı bir belge barındırması gerekmektedir.
Vito kiralama estetik, konfor ve güven anlayışlarının birleştirmeyi amaçlamalıdır. Çözüm odaklı, hızlı geri dönüş ve gereken yardımı sağlamak ayrıca yukarıda belirtilen özelliklere sahip olmak vito kiralama yapan firmaların güvenilir hizmet verdiğini gösterir.

4 cevaplar
 1. Ahmet
  Ahmet says:

  Kesinlikle doğru, belirttiğiniz gibi koltuk ferdi kaza sigortalarının yanında, D2 yolcu taşıma belgesi ve Tursab (Türkiye seyahat acentaları birliği) yetki belgesi de olması gerekli. Yoksa bir gün, ailece bir vito kiralayalım da Bursa’ya veya Sapanca’ya günübirlik gezmeye gidip gelelim derseniz, kiralık aracınızda da bunlar yoksa trafik polisi aracınızı bağlayabilir ve güzel bir hafta sonu geçirelim derken, hoş olmayan durumlar ile karşılaşabilirsiniz.

 2. Cengiz
  Cengiz says:

  Vitolarda kaç koltuk oluyor acaba? Yani 8 kişi binebilir miyiz? Bir hafta sonu Şile’ye iki araba gideceğimize tek vito kiralayıp hem birlikte oluruz tek araçta hem de tek araç yakıt yakmış olur, bu arada vitolar km’de ne kadar yakıyor? Atatürk havalimanı’ndan teslim edilebiliyor mu ya da Sabiha Gökçen havalananından?

 3. Ahmet
  Ahmet says:

  Cengiz Bey, toplamda 9 koltuk oluyor rahatça sığarsınız ve yaklaşık 3.5 kuruş yakıyor kilometrede. Günümüzde tüm hava limanlarından teslim edildiği gibi adresinize bile teslim edilir bence.

 4. İbrahim Özcan
  İbrahim Özcan says:

  Kesinlikle kiralayan firmaya güvenmeliyiz. Birde vito kiralayıp düğün organizasyonu yaptığınızda düğün arabası önünü kesen tinercilerin vitoya zarar vermesi söz konusu. Burada işte vitoyu kiraladığınız firmanın ne kadar güvenilir ve sizi sahipleniyor olması önemli. Bu yüzden vito kiralarken doğru firma seçimi çok önemli.

Yorumlar kapalı.